Wizyta ze Światłem

przez dh. Michał dnia

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia komendantka Hufca hm. Beata Pluta z phm. Andrzejem Różańskim członkiem KH przekazali Betlejemskie Światło Pokoju władzom miejskim i powiatowym: Jerzemu Zakrzewskiemu – burmistrzowi Kłobucka; Henrykowi Kiepurze – staroście kłobuckiemu i Maciejowi Biernackiemu – wicestaroście kłobuckiemu.

Nasza reprezentacja przekazała również symboliczne światło: Markowi Probantowi  – prezesowi MSZiZ w Kłobucku,  Janowi Konfederatowi – wiceprezesowi MSZiZ w Kłobucku, Jackowi Krakowianowi – dyrektorowi ZEAOS, Zbigniewowi Legodzińskiemu – komendantowi  KPP w Kłobucku oraz pracownikom KPP, prezesowi LOK – Cezaremu Kubiakowi wraz z członkami zarządu oraz naszym przyjaciołom z „Druk-Allegro” dyrektorowi Markowi Mszycy i Grzegorzowi Floriańskiemu wraz z pracownikami.

Przedstawiciele drużyn wraz z drużynowymi przekazali BŚP do wszystkich parafii w powiecie kłobuckim oraz przedstawicielom władz gminnych i działającym tam organizacjom.

Stworzone przez: dh. Michał