Rajd o Puchar Komendantki

przez Komendantka Hufca dnia

Druhny i Druhowie!

Komenda Hufca ZHP Kłobuck wraz z 1 Kłobucką Drużyną Wędrowniczą ZAMONIT zapraszają wszystkie gromady zuchowe, drużyny harcerskie, starszoharcerskie i wędrownicze do udziału w tegorocznej edycji Rajdu o Puchar Komendantki Hufca ZHP Kłobuck.

UWAGA! UWAGA! ZADANIE PRZEDRAJDOWE!

Każda drużyna/gromada zobowiązania jest do wykonania punktowanych w czasie Rajdu zadań:
a) wykonanie zdjęcia drużyny – gromady w pełnym umundurowaniu i dostarczenie go organizatorom na starcie Rajdu w formie karty do kroniki zawierającej informacje o drużynie/gromadzie – rozmiar format A 4;
b) przygotowanie plakatu o tematyce harcerskiej nawiązującej do Jubileuszu „100 – lecia Harcerstwa na Ziemi Kłobuckiej” – technika dowolna – rozmiar plakatu format A 3.
Organizatorzy życzą owocnej pracy nad zadaniami!

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z Regulaminem Rajdu i nadsyłania zgłoszeń 2017-Regulamin-Rajdu-o-Puchar-Komendantki-Hufca-1.pdf (96 pobrań)

Stworzone przez: Komendantka Hufca